Skyline Gym Athens 010

  • 50 m²

Op een eersteklas locatie op slechts 5 minuten wandelafstand van de Parking Αγίου Μελετίου, biedt 1-slaapkamer Skyline Gym Athens 010 Athene appartement plaats aan maximaal 3 gasten.

Dit 1-badkamer appartement verwelkomt gasten in een balkon uitgerust met airconditioning, en entertainmentfaciliteiten zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Bij deze accommodatie zijn een wasmachine aanwezig voor uw comfort.

Dit appartement biedt een keuken-woonkamer.

Het appartement van 50 m² is gelegen op afstand van 2 km tot het Museum van Griekse folklorekunst Ellinikis Laikis Technis en op afstand van 2,1 km tot Nationale Technische Universiteit van Athene. Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het centrum van Athene. Skyline Gym Athens 010 appartement is gelegen op afstand van 2 km tot het treinstation Monastiraki.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Skyline Gym Athens 010
Spartan Residence
Mobiele prijsaanbieding

Spartan Residence

5.7
Behoorlijk 95 beoordelingen
653 m van de accommodatie
USD 28 USD 25
per nacht
Central Flat - 2 Metro Stops From Acropolis-Plka
Mobiele prijsaanbieding

Central Flat - 2 Metro Stops From Acropolis-Plka

687 m van de accommodatie
USD 87 USD 78
per nacht
Diamond'S Place II
Mobiele prijsaanbieding

Diamond'S Place II

790 m van de accommodatie
USD 66 USD 59
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34 km

    Treinstations

    Station Victoria (Athene)
    1,1 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 04:00 tot 11:00
    Licentienummer00003249976
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Skyline Gym Athens 010 appartement?
      Skyline Gym Athens 010 appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • ❓
      Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij Skyline Gym Athens 010 appartement?
      Het dichtstbijzijnde treinstation is Monastiraki, gelegen op afstand van 2 km tot Skyline Gym Athens 010 appartement.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Skyline Gym Athens 010 appartement?
      Restaurants in de buurt van Skyline Gym Athens 010 appartement zijn onder andere Geia Kalamaki en Roka & Rodi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een totale oppervlakte van 50 m².
    • ❓
      Hoeveel gasten kan het appartement accommoderen?
      Het appartement biedt accommodatie voor tot 3 gasten.
    • ❓
      Ligt Skyline Gym Athens 010 appartement naast het treinstation?
      Het treinstation Monastiraki bevindt zich op afstand van 2 km tot Skyline Gym Athens 010 appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34 km

    Treinstations

    Station Victoria (Athene)
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Skyline Gym Athens 010

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten